Draugų vakarėlis – pagalvokite apie būsimas veiklas per vakarėlį, pasirinkite įdomius ir skanius gėrimus, o užkandžiais pasirūpinsime mes – daug įvarių užkandžių tikrai papuoš Jūsų draugų vakarėlį.

Gimtadienis – skirkite laiko sau, atsiplaiduokite ir mėgaukitės šia nuostabia diena, juk ji būna tik kartą metuose, o skaniais užkandžiais pasirūpinsime mes.

Vestuvės – lai ši diena būna pilna šviesos ir džiaugsmo, o užkandžiais pasirūpinsime mes, kad Jūsų švetnė būtų dar gražesnė ir sukūrtų nepamirštamas akimirkas.

Šampano staliukui prie santuokos rūmų ar bažnyčios – kaip smagu, kai tik sumainę žiedus išėję Jūsų laukia draugų būrys, todėl kelkite taures už Jūsų laimę, o gardžiais užkandžiais pasirūpinsime mes.

Verslas – planuojate skyriaus susitikimą, įmonės pusryčius, pietus ar popietę – mes pasirūpinsime užkandžiais, sumuštiniais ar salotomis, kad Jūsų laikas darbe būtų skanus, smagus bei įdomus.

Laiduotuvės – praleiskite daugiau laiko su žmogumi, kurį matysite paskutinį kartą ir savo artimaisiais, o užkandžiais pasirūpinsime mes.